Süha Turizm
Bar Resmi
Bagaj İşlemleri
Genel Bagaj Kuralları
Anasayfa  /  Bagaj İşlemleri  /  Genel Bagaj Kuralları

Bagaj, seyahat edecek yolcuya ait giysi ve özel eşyalar anlamına gelir. Güvenliğiniz için bagajınızda taşınması yasak olan tehlikeli madde olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz.

Mücevher, para, cep telefonu, bilgisayar, doküman vb. değerli eşyalarınızı bagajlarınızda taşımayınız.

30 kg. geçen bagajlar fazla bagaj ücretlendirmesine tabii tutulmaktadır.

Bagajınız aşağıdaki durumlarda seferlerimizde kabul edilmez.

Şehirlerarası yolcu taşıma işi yapmakta olan firmamız; tabi olduğu mevzuat hükümleri çerçevesinde yolcu taşıma işini gerçekleştirmektedir.

Bu esnada, yolcuların yanlarında, araç içerisinde ve aracın bagajında taşınabilecek olan eşyaların nitelikleri ve limitleri yasalar ile belirlenmiş durumdadır. Bu konuda esas alınan ölçütler; araç içerisindeki yolcuların can ve mal güvenliği, seyahat konforu ve bagaj haddi olarak eşitlik sınırlarının aşılmamasıdır. Bu sebeplerle nitelik ve nicelik olarak değerli elektronik eşyaların bagaj içerisinde taşınması mümkün değildir. Bu tip eşyalar yolcularımızın el bagajı olarak değerlendirilmekte ve araç içerisinde yolcularımızın emanetine ve sorumluluğuna verilmektedir.

Araç içerisinde,  hareket esnasında ve mola verilirken yapılan tüm anonslarda yolcularımız, değerli eşyalarını yanlarına almaları konusunda uyarılmaktadır. Bagaja teslim edilmemiş, içeriği beyan edilmemiş ve bagaj fişi düzenlenmemiş el bagajı niteliğindeki araç içerisinde yolcularımızın yanlarında taşıdıkları eşyalar ile ilgili olarak firmamızın bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Bu sebeplerle içerisinde elektronik eşya olan bagajların Kargo taşıması ile taşınması esas olup, yolcu taşıma bileti ile taşınması mümkün değildir.

kayseri temizlik  online bilet al  pastırma  kayseri sarraf  kayseri beko servisi
360 Derece Sanal TurOtobüs Gezintisi
360 Derece Sanal TurÇalışma Yapılan Yollar
360 Derece Sanal TurHava Durumu
360 Derece Sanal TurŞehirlerarası Mesafe
Appstore
Gooogle Play
Copyright © 2014 Tüm Hakları Saklıdır.